Orzyny

Domek całoroczny

Adres: 12-120 Orzyny,
Orzyny 114
Tel. (+48) 896243914
Tel. kom. (+48) 501498520
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 400 do 400
Czynny: całorocznie
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.mazury.popracy.pl
OPIS

Dom na Mazurach, do wynajęcia na  wczasy, weekendy, wakacje. ORZYNY 114

Całoroczny domek, oddany do użytku w 2012r. Ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń Dom położony jest w malowniczej okolicy nad jeziorem .

Parter:

Zadaszony taras na którym znajdują się ratanowe meble ogrodowe. Można tu biesiadować niezaleznie od pogody. Taki sam taras znajduje się na piętrze. Salon z kominkiem i TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem, zmywarka, łazienka z wc. Duża kanapa rogowa z funkcją spania. Stół rodzinny z krzesłami.


Piętro:

sypialnia 2osobowa łóżko małżeńskie, sypialnia 3-osobow kanapa dwuosobowa  i jednoosobowa sypialnia 2-osobowa kanapa Możliwość skorzystania z łóżka polowego. Łazienka z natryskiem, wanną i w.c.

Samochód  można zaparkować na zamkniętej, ogrodzonej posesji domku. o powierzchni 10 arów, dookoła wysokie drzewa, dużo zieleni, miejsce na ognisko. Domek przyjazny dla rodzin z dziećmi, plac zabaw, zjeżdżalnia, piaskownica, zabawki i gry edukacyjnei.Dzieci maja zadaszoną wiatę mininprzedszkole stolik,zabawki a dla starszych dzieci piłkarzyki i gry .Domek posiada wyjątkowy klimat, gdzie zapraszamy rodziny z dziećmi, małżeństwa, znajomych oraz oczywiście seniorów.

Do dyspozycji łódka 4 osobowa 4 rowery.Jeden z siedziskiem dla dzieci do 22 kg,  oraz grill. Przygotowaliśmy miejsce na ognisko oraz drzewo zarówno do ogniska jak i do kominka w cenie

Możliwość przyjazdu z psem.  Zapraszamy na atrakcyjne ścieżki rowerowe


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Plac zabaw przy obiekcie Możliwość przyjazdu ze zwierzętamiRowery w obiekcieStadnina koni przy obiekcie
W POBLIŻU

SZCZYTNO

Ruiny Zamku krzyżackiego (XIV w). ratusz (1936 – 1937) i muzeum
Zamek wzniesiony został przez Krzyżaków na przełomie XIII i XIV wieku. Na przełomie lat 1936 – 1937 w miejscu starego zamku powstał stylizowany na czasy średniowieczne ratusz. Obecnie zwiedzać można część zachowanych ruin zamku. Obecnie w wybudowanym ratuszu mieści się Urząd Miasta Szczytno oraz Muzeum Mazurskie.

SZYMANY

Międzynarodowy Port Lotniczy Szczytno-Szymany . Międzynarodowy port lotniczy położony 10 km od centrum Szczytna i ok. 56 km na południe od centrum Olsztyna.  Jest jedynym portem lotniczym w województwie warmińsko-mazurskim.

JEZIORO KALWA

Jezioro położone w okolicach miasta Pasym. Jest jednym z większych w powiecie, przypominający kształtem podkowę o nieregularnych ramionach. Jezioro jest objęte strefą ciszy dlatego jest idealne dla wędkarzy.JEZIORO ŚWIĘTAJNO

Jezioro położone pomiędzy Szczytnem a Nidzicą koło miejscowości Narty. Jest jednym z najpopularniejszych akwenów nurkowych na mazurach. Miłośnicy podwodnej przygody cenią przede wszystkim jego wyjątkową czystość i przejrzystość dochodzącą do 5 -6 m.

 

PUSZCZA NIDZICKA

Jest to kompleks leśny zajmujący obszar pomiędzy Olsztynem, Olsztynkiem, Nidzicą, Szczytnem i Wielbarkiem. Uważany jest za najlepsze na mazurach miejsce na grzybobranie. Jest to ulubione miejsce letniego wypoczynku turystów z wielu regionów kraju.

 

LINIA HINDENBURGA

Jest to system umocnień pochodzący z okresu I i II wojny światowej. Cięgnie się od jeziora Zyzdrój Mały koło Spychowa przez jezioro Swiętajno aż do jeziora Nożyce koło Piastuna. Jest to wąwóz przeciwczołgowy o głębokości 5m oraz otaczające go bunkry i rowy obronne.

 

POMNIK GENERAŁA SAMSONOWA W WIELBARKU

W lesie koło Wielbark znajduje się pomnik generała Aleksandra Samsonowa. Legenda głosi, iż gdzieś w okolicy zakopany jest skarb – skrzynia dokumentami i kasą armii ( 100 kg złotych rubli).

 

RZEKA OMULEW

Jest ot jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych na mazurach. Jest to rzeka bardzo wygodna dopływów kajakowych. Turystów przyciąga wartki nurt i piękna dolina, ciągnąca się całymi kilometrami przez dzikie lasy.

ZABYTKOWE CHAŁUPY W KLONIE

Klon jest pojedna z ostatnich w Polsce wsi z zabudową drewnianych chat. Domy ustawione są przeważnie szczytem do głównej drogi. W roku 1964 została wpisana do rejestru zabytków i objęta jest nadzorem konserwatora.

SPYCHOWO - WIEŚ JURANDA

Miejscowość z powieści Henryka Sienkiewicza – Krzyżacy, położona w zasięgu Puszczy Piskiej, na szlaku rzeki Krutyni. W centrum wsi znajduje się jezioro Spychowskie. Co roku w lipcu odbywają się imprezy cykliczna Powrót Juranda do Spychowa oraz Otwarty Ogólnopolski Turniej Chórów o Miecz Juranda, które przybrały zasięg ogólnopolski. Znajduje się tu również Muzeum Leśne.

PARK LINOWY W SPYCHOWIE

Na tertenie Stanicy Wodnej w Spychowie znajduje się Park Linowy. Są to trzy trasy o różnej wysokości oraz o różnym stopniu trudności, na których znajduje się łącznie 47 przeszkód. Będą to zapewne niezapomniane wrażenia zarówno dla dziecie, jak i dorosłych. 
http://www.parkspychowo.pl/

REZERWAT JAŁOWCÓW W LIPOWCU

We wsi Lipowiec znajduje się jedyny w Europie i drugi na świecie Rezerwat Jałowców, w którym podziwiać można okazy osiągające niespotykaną, jak na ten gatunek roślin, wysokość-nawet 13 metrów.

PASYM - NAJSTARSZE MIASTO NA MAZURACH

Miasto założone przez Krzyżaków w 1386 roku, nazwę otrzymało od założyciela – kontura elbląskiego, Zygfryda von Passenheim. Pasym jest uroczym, mazurskim miasteczkiem położonym nad jeziorem kalwa. Wśród zabytków są stary ratusz, kościół oraz wieża ciśnień. Latem chętnie odpoczywają tu turyści.

MUZEUM ROLNICZE I GIEŁDA STAROCI W OLSZYNACH

We wsi Olszyny znajduje się muzeum rolnicze, w którym w skład zbiorów wchodzą już antyki, a jeszcze niedawno przedmioty codziennego użytku mazurów. 
W każdą niedzielę na łące odbywa się giełda staroci, gdzie można nabyć ciekawe przedmioty i sprzęty gospodarstwa domowego.

RZEKA KRUTYŃ

Rzeka Krutynia znajduje się w rezerwacie krajobrazowo – wodno - leśnym na terenie dwu gmin: Mikołajki i Ruciane-Nida. Krutynia ma 99 km długości, a powierzchnia 
jej dorzecza wynosi 638 km².. Słynny w Polsce i za granicą szlak kajakowy, jeden 
z najpiękniejszych w Europie.

CENNIK

CENA ZA DOMEK

 

400 zł
PROMOCJA Domek letniskowy, całoroczny dom- Mazury!
STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.domorzyny.fajnespanie.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 8
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. 2
3 os. 1
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś gościem
26425

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu